Svenska Specimentävlingen använder Cookies för att ge dig den bästa upplevelse av vår webbplats. Läs mer.

Anmälda 2021
Deltagare 2021

Alexander Forslund
Alexander Heavy Björk
Alexander Holmer
Alexander Johansson
Alexander Sandberg
Anders Edlund
Anders Eriksson
Anders Grönlund
Anders Johansson
Anders Lilja
Anders Öhlin
Andreas Arvidsson
Andreas Frans
Andreas sörman
Andreas Åkerlund
Angelica Ahl
Anton Amilon
Anton szin
Artur Malachowski
August Rosborg Lägervik
Benny Olausson
Birk Andersson
Björn Lindström
Bo Teuchler
Cecilia Grönberg
Christer Sjaunja
Christian Hallberg
Christian Nilsson
Christoffer Jansson
Claes Törborn
Dan Dobrea
Daniel Möller
Daniel Roos
Daniel Ryström
Danny Carlsson
David berg
David Filipsson
David Lannetoft
David Victorin
Eddie Gustavsson
Emil Andersson
Erik Granlund
Erik Petersson
Erik sörensen
Esbjörn Möllerström
Fredrik Barkfjärd
Fredrik Larsson
Fredrik Samuelsson
Fritiof Elias Sundberg
Gabriel Torstensson
Georg Wester
Glenn Leppänen
Grzegorz Kubicki
Gustav Diener
Gustav Hajnos
Hanna nordstrand
Henrik Elgh
Henrik Karlsson
Henrik Stale Eliasen
Henrik svenningsson
Håkan Nordling
Isak Simonsson
Jan Teuchler
Jani Rakkolainen
Jarkko Riikonen
Jens Gliminger
Jesper Fransson
Jimmy Malmros
Jimmy Nordling
Jimmy Strömberg
Joakim Almquist
Joakim Andersson
Joakim hultberg
Joakim Johansson
Joakim Lundberg
Joakim Sjöberg
Joakim Öhman
Johan Lotthagen
Johan Wernersson
John Jönsson
Johnny Priore
Jon Andersson
Jonas Carlsson
Jonas Jansson
Jonas Karlsson
Jonas Nylen
Jonathan Bento
Karl Linden
Ken Wilkes
Kent Einarsson
lars andersson
Lars Örnskov
Leif Norström
Linnea Lönn
Linus Hulterström
Lucas Jansson
Magnus Löfström
Magnus Rapp
Marcus Lundberg
Marcus Thomasson
Maria Fjäll
Markus Ersbjörs
Martin Uhlen
Mats Gremlin
Mattias Berglund
Mattias Epperlein
Max Lösche
Max roth
Melker Otterbjörk
Melker Svensson
Michael Zentio
Mikael Andersson
Mikael Gustafsson
Mikael Nyman
Mikael Sandström
Morgan Lundahl
Mårten Wester
Nichlas Dahlen
Niclas Fjärdsjö
Niklas Graberg
Niklas Klaar
Olle Lidman
Olof Göransson
Patrik Andersson
Patrik Larsson
Patrik Sköldblom
Patrik Stenroth
Peder Holst
Peter Backman
Peter Berggren
Peter Johnsson
Peter Larsson
Peter Nilsson
Pontus Holmgren
Richard Johansson
Rickard Skoglund
Robert Andersson
Robert Hansson
Robert Pascotto
Robert Österlund
Roger S Jönsson
Ronnie Petersson
Saku Kokkonen
Samuel Pettersson
Sebastian johannesson
Sonny Pettersson
Stefan Burnert
stefan Moström
Stefan Trumstedt
Svante Otter
Thea Lundberg
Thomas Fischer
Thomas Larsson
Thomas Lysell
Tim Åkervall
Timmy Johansson
Tina Svensson
Tobias Ekvall
Tobias Lindeborg
Tomas Valkendorff
Tommi Meriläinen
Tord sahlin
Ulf Noreman
Vicktor Hallensjö
Victor Felix
Victor gustafsson
Victor Sandberg
Viktor Wallin
Lag 2021

AJG
Anders Öhlin
Georg Wester
Jonas Karlsson
Marcus Thomasson
Thomas Larsson

Big Fish Hunting
Anders Lilja
Gustav Diener
Jonas Carlsson
Lars Örnskov
Melker Svensson

C4 specimen
Alexander Holmer
Christian Nilsson
David Lannetoft
Esbjörn Möllerström
Ken Wilkes
Mattias Berglund
Mattias Epperlein
Max roth
Melker Otterbjörk
Niklas Graberg
Peder Holst
Peter Johnsson
Svante Otter
Victor gustafsson
Victor Sandberg

G-Point All Stars
Artur Malachowski
Dan Dobrea
Erik Granlund
Max Lösche

Muskler och fett
Anders Johansson
Joakim Sjöberg
Mårten Wester
Nichlas Dahlen
Patrik Stenroth

Mörtley Crue
Christoffer Jansson
Daniel Roos
Fredrik Barkfjärd
Henrik svenningsson
Jani Rakkolainen
Jarkko Riikonen
Karl Linden
Michael Zentio
Olle Lidman
Patrik Sköldblom
Ronnie Petersson
Saku Kokkonen
Samuel Pettersson
Tommi Meriläinen
Vicktor Hallensjö

P&M Specimen
Alexander Forslund
Andreas Arvidsson
Anton szin
David berg
Henrik Elgh
Joakim Andersson
Joakim Lundberg
Magnus Löfström
Magnus Rapp
Marcus Lundberg
Peter Berggren

SK Fiskgjusen
Anders Edlund
Christer Sjaunja
Joakim Öhman
Jonas Nylen

Team Bananas
Alexander Sandberg
Anton Amilon
Björn Lindström
Christian Hallberg
Gustav Hajnos
Jimmy Malmros
Jimmy Strömberg
John Jönsson
Linus Hulterström
Maria Fjäll
Morgan Lundahl
Olof Göransson
Roger S Jönsson
Sebastian johannesson
stefan Moström

Team Cisco
Bo Teuchler
Jan Teuchler
Kent Einarsson
Mats Gremlin
Mikael Sandström
Niclas Fjärdsjö
Richard Johansson
Stefan Burnert
Stefan Trumstedt
Thomas Fischer
Tord sahlin

Team FK Alcedo
Isak Simonsson
Jesper Fransson
Johnny Priore
Peter Nilsson
Thomas Lysell

Team Gesto
Alexander Johansson
Andreas sörman
Eddie Gustavsson
Johan Wernersson
Jonas Jansson
Lucas Jansson
Patrik Larsson
Thea Lundberg
Tim Åkervall
Tina Svensson

Team Lota
Viktor Wallin

Team Mött
Birk Andersson
Cecilia Grönberg
David Filipsson
Erik Petersson
Fredrik Samuelsson
Henrik Stale Eliasen
Joakim hultberg
Jon Andersson
Mikael Gustafsson
Rickard Skoglund
Robert Hansson
Robert Österlund
Tobias Ekvall

Team sportfiske i Tranås
Angelica Ahl
August Rosborg Lägervik
Daniel Möller
David Victorin
Henrik Karlsson
Håkan Nordling
Jens Gliminger
Jimmy Nordling
Joakim Almquist
Linnea Lönn
Niklas Klaar
Peter Backman
Tomas Valkendorff
Victor Felix

Team Wollmars
Alexander Heavy Björk
Benny Olausson
Claes Törborn
Daniel Ryström
Erik sörensen
Fredrik Larsson
Gabriel Torstensson
Jonathan Bento
Martin Uhlen
Peter Larsson
Robert Andersson
Timmy Johansson

TechnoPerch
Joakim Johansson

Tre MMM
Anders Eriksson
Andreas Frans
Glenn Leppänen
Grzegorz Kubicki
Hanna nordstrand
Johan Lotthagen
lars andersson
Leif Norström
Markus Ersbjörs
Mikael Andersson
Patrik Andersson
Sonny Pettersson